0920 936 2581

0902 936 2581

02109362581
0

سوالات متداول

بله . برای تکمیل مشخصات ، نهایی کردن ثبت نام ، ارسال مدارک و صدور گواهینامه پایان دوره ثبت نام در سایت حکیم شو الزامی است.

آموزش هر دوره از قبل ضبط شده، و به صورت ویدیو در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

به دلیل حق کپی رایت، ویدیو ها محافظت شده هستند و هر دانشپذیری که در اندیشکده سبک زندگی حکیم شو ثبت نام میکند مسؤلیت حفظ دوره آموزشی بر عهده خودش می باشد و در صورت عدم حفظ کپی رایت برخورد قانونی صورت خواهد گرفت. تمام ویدیو های دوره به شما داده خواهد شد، اما در نرم افزار اسپات پلیر که بر روی پلتفرم موبایل و کامپیوتر نصب می شود.

نرم افزار اسپات پلیر ( Spot Player ) یک نرم افزار ایرانی برای ایجاد محیط امن پخش ویدیو های آموزشی و حفظ کپی رایت است. شما بعد از تکمیل ثبتنام در دوره های حکیم شو یک لایسنس دریافت میکنید که فقط کافیست آنرا در نرم افزار اسپات پلیر وارد کرده و سپس دوره برای شما در این نرم افزار باز میشود و قادر خواهید بود بصورت آنلاین و آفلاین آنرا تماشا کنید.

یک کدی است که بعد از خرید برای فعالسازی دوره به شما داده خواهد شد. حکیم شو مسولیت حفظ کد رو بر عهده خواهد گرفت، وشما هر زمانی به کد لایسنس نیاز داشتید با ارسال تیکت با پشتیبانی حکیم شو اون رو دریافت کنید

وقتی شما در یک دوره ثبت نام می کنید، ما شما رو در گروه مختص دوره در شبکه های مجازی ادد می کنیم و در گروه شما می توانید پرسش و پاسخ با استاد دوره داشته باشید. بعضی از دوره ها بصورت آنلاین در سایت اسکای روم پرسش و پاسخ رو خواهید داشت.

در شبکه های مجازی آنلاین بودن مهم نیست شما هر وقت سوالی داشتید در گروه عنوان می کنید و استاد دوره به سوالات شما عزیزان پاسخ خواهد داد.

یکی از اهمیت طلایی آموزش های آنلاین ویدیو این است که اصلا حاشیه نداریم و مستقیما درس توضیح داده می شود، به گفته کارشناسان 1 ساعت آموزش به صورت ویدیویی برابر با 2 روز کلاس حضوری است.
دومین اهمیت طلایی دوره های آنلاین ویدیو، همیشه در دسترس و یک منبع موثق برای مرور دوباره است یعنی شما در هر زمانی در طول شبانه روز میتوانید به ویدیو ها دسترسی داشته باشید. محدودیت در مرور آموزش ها وجود ندارد. و همچنین از پشتیبانی مادام العمر اندیشکده حکیم شو بهرمند خواهید شد.

بله. بعضی از دوره ها نیاز به حضور شما دانشپذیران دارد. (کلاس هایی که نیاز به حضور شما سروران دارد در تهران برگزار می شود)

با برقراری ارتباط با پشتیبانی حکیم شو مجددا کد لایسنس در اختیارتون قرار داده می شود.

بله. پس از پایان دوره و بعد از ارزیابی به شما مدرک بین المللی و قابل ترجمه داده خواهد شد.

خیر. هر کشوری قوانین خودش رو دارد و این امکان در کشور عزیزمان ایران وجو ندارد، و شما باید طبق قوانین وزارت بهداشت و درمان رفتار کنید.

اعطای مدرک از طرف خانواده بزرگ حکیم شو به صورت گواهینامه ساعتی است، که از دانشگاه ها و دانشکده های بین المللی خارجی داده می شود. و رفتار اداره های مربوطه با این نوع مدارک مشخص است. مثلا در کشور عزیزمان ایران با مدارک های بین المللی و داخلی اگر پزشک نباشید باید زیر نظر پزشک کار کنید. یعنی شما باید مسؤل فنی داشته باشید(پزشک عمومی، پزشک متخصص) که مسولیت شما رو بر عهده می گیرند.

بله. تمام مدارک و گواهینامه هایی که حکیم شو به شما دانشپذیران اعطا میکنه قابل پیگیری و ترجمه هستند.

ارزش گواهینامه هایی که خانواده حکیم شو اعطا میکنه بین المللی است. مثلا گواهینامه ها عنوان یورو 5 (Euro5) بین المللی داره و در مدرک نوشته می شود، یورو 5 در گواهینامه ها یعنی دانشگاه یا دانشکده ای که این گواهینامه ها رو اعطا میکند مورد پذیرش و قبول جامعه اروپا است. پس هم برای مهاجرت به عنوان امتیاز محسوب می شود هم برخورد جامعه اروپا با مدارک های یورو دار متفاوت است و به عنوان یک مدرک کاری، قابل قبول است.

حکیم شو طبق قوانین بین المللی و قوانین جمهوری اسلامی ایران رفتار می کند، حکیم شو هیچ نوع مدرک تحصیلی در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، و دکتری صادر نخواهد کرد، و در هر کجای دنیا با نام و نشان اندیشکده سبک زندگی حکیم شو مدرک های دانشگاهی صادر شود از طرف خانواده حکیم شو پیگیر و در مراکز قضایی و دانشگاهی در سطح داخلی و بین المللی پیگیری و شکایت خواهد کرد. هدف ما آموزش سبک زندگی برای تمام فارسی زبانان دنیاست و به دلیل اینکه در ایران هستیم طبق قوانین وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران رفتار خواهیم کرد.
درصورت استفاده غیره قانونی از مدارک های بین المللی و داخلی در کشور جمهوری اسلامی ایران، تمام عواقب بر عهده دانشپذیر می باشد و به خانواده حکیم شو هیچ ارتباطی نخواهد داشت.

پس از شرکت در دوره ها و ارزیابی شما در مقاطع حکیمی به شما مدرک های مهارتی با ریز نمره داده می شود
نکته: مدرک های مهارتی، مدرک تحصیلی محصوب نمی شود. تفاوت مدرک های مهارتی با گواهینامه های ساعتی این است که در گواهینامه ها ما تا 50 ساعت آموزش می توانیم صادر کنیم اما در مدرک های مهارتی تا 700 ساعت با ریز نمره امکان پذیر است.

شما با شرکت در 1 دوره در انجمن خانواده حکیم شو عضو خواهید شد.
اهداف انجمن:
1- تشکیل خانواده از جنس پزشکان، درمانگران، و علاقه مندان در حوزه سلامت و طب سنتی و مکمل
2- شرکت در سیمینار های بین المللی و داخلی
3- تور های بین المللی در دانشگاه های طب سنتی ومکمل
4-امکان تالیف کتاب در سطح بین المللی و داخلی
5- امکان دریافت کارت مربیگری در سطح بین المللی برای آموز‌ش
6- شرکت در جلسات ماهانه و سالانه به صورت حضوری و آنلاین با موضعات مختلف
7- آگاهی از پیشرفت طب سنتی و مکمل ایرانی در سطح داخلی و بین المللی
8- امکان تبادل کار و حرفه خود در سطح داخلی و بین المللی
9- ارتباط با اساتید و پزشکان نخبه در سطح داخلی و بین المللی
10- بحث و تبادل نظر در رابطه با پیشرفت طب سنتی و مکمل در جامعه بین المللی
11- برگزاری دوره های رایگان برای اعضای انجمن حکیم شو

به جمع صد ها دانشپذیر در سطح داخلی و بین المللی بپیوندید.
با حکیم شو در خانه حکیم شو !

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *